SVK Phone +421 55 XX XX XXX info@efusion.sk facebook/efusion

 

O NÁS AKTUALITY CINNOSTI TECHNOLÓGIA PROJEKTY SPOLUPRÁCA FOTOGAÉRIA KONTAKT

 

 

AKTUALITY

   

 

„UNIVERZITNÝ DEŇ NERASTNÝCH SUROVÍN“

Technologický klaster pre využívanie zemských zdrojov z.p.o. aktívne participuje na akcii s názvom „UNIVERZITNÝ DEŇ NERASTNÝCH SUROVÍN“ (Raw Materials University Day), ktorý sa koná, 13. októbra 2015 so začiatkom o 09.00 hod. v AULA MAXIMA TUKE.

Cieľom RMUDs je prilákať mladých ľudí, ktorí sú vo fáze výberu svojho budúceho povolania, ale aj budúcich absolventov, ktorí dostanú relevantné informácie o študijných a pracovných príležitostiach v surovinovom odvetví. V rámci podujatia odznejú aj zaujímavé prednášky v oblasti výskum-vývoja, nových trendov v oblasti hutníckeho a baníckeho odvetvia.

V tejto časti dostal priestor aj  náš klaster na prezentáciu výsledkov doterajšej práce vo výskumno-vývojovej úlohe, ktorú bude prezentovať riaditeľ klastra Ing. Karol Horanský. Obsah príspevku prednášky nájdete TU.

Na Európskom dni nerastných surovín v Košiciach sa zúčastnia viacerí významný predstavitelia domácej a zahraničnej politickej scény, napr.  eurokomisár zodpovedný za energetiku JUDr. Maroš Šefčovič, PhD., ktorí budú pripravení na širokú diskusiu v aktuálnych témach.

 

`